Náš tým

Mgr. Radovana Ryšavá

fyzioterapeutkaKaždému člověku se věnuji s plnou pozorností a dívám se na něj jako na celek. Jsem pro společné hledání cesty ke zdraví, oceňuji aktivní přístup během celého terapeutického procesu. Zajímá mě zkoumání vztahů mezi vnímáním těla, pohybem a dechem. Pracuji také s kojenci, dětmi i těhotnými ženami, protože mohu kromě odborných znalostí čerpat ze svých zkušeností s vlastními dětmi. Používám aromaterapii, vedu kurzy masáží dětí i kojenců.

Prošla jsem seberozvojovým kurzem „Klíč k životu“, který mi pomohl, jeho techniku stále využívám a mohu nabídnout jako jednu z cest.

Mám ráda jednoduchost a přirozenost nejen v pohybu, ale i v životě.

Mou vášní je moře, hory, tanec, sport.

Domluvím se anglicky, italsky a srbochorvatsky.


Bc. Kateřina Hlavová

fyzioterapeutkaVždy je důležité ke každému přistupovat individuálně, dívat se na člověka jako na celek - na tělo, mysl i duši. Chceme porozumět projevům, najít příčiny a pochopit, proč se nám děje zrovna to, co se nám děje.

A pak spolu hledáme, co je pro každého z Vás, to nejlepší řešení. Kombinujeme, nabízíme a zkoušíme.

Uvítám tu každého, kdo chce na sobě pracovat, kdo chce najít a udržet si vnitřní harmonii, žít v radosti a úctě k sobě samému. Každý odchází s nějakou radou, s domácím úkolem nebo s doporučením. Je pak na každém z Vás, jak se sami k sobě postavíte.

Ráda pracuji s energii Reiki a využívám techniku Klíč k životu.

V přírodě trávím hodně času, čerpám z ní sílu a propojení. Ráda plavu, lyžuji a chodím do lesa.

Domluvím se německy a anglicky.